Канада стала другою в списку кращих країн світу 2018 року.
Канада стала другою в списку кращих країн світу 2018.
Ось так виглядає десятка кращих країн в 2018 році:
1. Швейцарія
2. Канада
3. Німеччина
4. Об’єднане Королівство
5. Японія
6. Швеція
7. Австралія
8. Сполучені Штати
9. Франція
10. Нідерланди
Загальний рейтинг найкращих країн оцінює глобальну ефективність за різними показниками.
Як оцінювали?
Рейтинг кращих країн
Методологія: Як оцінювалися кращі країни 2018 року
Поза багатством і успіхом країни стоїть політика, яка створює можливості, люди, які просувають досягнення і історію, що формує навколишнє середовище і перспективу.
Глобалізація розширила присутність країни за межами її фізичних кордонів, а рейтинг «Кращі країни 2018 року» прагне зрозуміти цінність країни за межами жорстких параметрів.
Звіти та рейтинги «Кращі країни 2018 року» засновані на тому, як глобальне сприйняття визначає країни з точки зору ряду якісних характеристик, вражень, які можуть стимулювати торгівлю, туризм і інвестиції і безпосередньо впливати на національну економіку. Доповідь охоплює 80 країн.
Рейтинг країн
Дослідження і модель, що використовуються для оцінки і ранжирування країн, були розроблені Y & R’s BAV Group і Школою Wharton Університету Пенсільванії.
Був визначений набір із 65 характеристик країни – термінів, які можуть використовуватися для опису країни і які також стосуються успіху сучасної нації. Характеристики по країнам були представлені в опитуванні понад 21 000 чоловік із усього світу. Учасники оцінили, наскільки тісно вони пов’язують характеристику із нацією.
Кожна країна була оцінена по кожній із 65 характеристик на основі збору індивідуальних відповідей дослідження. Характеристики були згруповані в дев’ять підкатегорій, які перейшли в Рейтинг кращих країн: Пригоди, Громадянство, Культурний вплив, Підприємницька діяльність, Культурна спадщина, Рушійна сила, Відкритість для ведення бізнесу, Вплив і Якість життя.
Щоб визначити вагу кожного бала за підрахунком в загальному рейтингу «Кращі країни», кожен із них був зіставлений із паритетом купівельної спроможності валового внутрішнього продукту в 2014 році на душу населення, показником загального блага, за результатами Міжнародного валютного фонду.
Вибір учасників опитування
Щоб зрозуміти, як сприймаються країни, необхідно було опитати залучених громадян, які в цілому є представниками світового населення.
Самоідентифікація в демографічних питаннях відрізняла респондентів за трьома певними групами: поінформована еліта – люди, які здобули освіту в коледжі, вважають себе середнім класом або вище, і читають або дивляться новини не менше чотирьох днів на тиждень; особи, які приймають ділові рішення — вищі керівники в організації або власники малого бізнесу, які є роботодавцями; і широка громадськість – дорослі не молодше 18 років, які були національними представниками своєї країни за віком і статтю.
Було опитано 21 117 осіб з 36 країн в чотирьох регіонах – Північній і Південній Америці, Азії, Європі і на Близькому Сході і в Африці. Із опитаних 12 114 осіб були інформованої елітою, а 6016 були особами, які приймають рішення в сфері бізнесу. Деякі респонденти належали відразу до цих двох категорій. Незалежно від демографії або типу учасника, відповіді кожної людини однаково впливають на результат.
Вибір країн для участі в рейтингу
80 країн у рейтингу «Найкращі країни 2018 року» повинні були відповідати чотирьом критеріям за останні два роки, по яких є дані, що стосуються кожної оцінки, яка повинна бути включеною в дослідження:
- Топ-100 країн по валовому внутрішньому продукту в 2015 або 2014 році, з огляду на дані Світового банку;
- Кращі 150 країн за результатами Індексу людського розвитку ООН, за результатами доповіді 2015 чи 2014 року;
- Топ-100 країн за припливом прямих іноземних інвестицій в 2014 або 2013 році на основі даних Організації Об’єднаних Націй;
- Топ-100 країн із точки зору доходів від міжнародного туризму в 2014 році або надходження від міжнародного туризму в 2013 році на основі даних Світового банку.
Ті, хто не досяг усіх чотирьох із цих контрольних показників, і ті, хто не повідомив про ці статистичні дані, не були включені.
У сукупності 80 країн, що входять в доповідь, становлять близько 95 відсотків глобального валового внутрішнього продукту і складають понад 80 відсотків населення світу. Вони охоплюють весь світ, включаючи Африку, Азію, Центральну Америку, пострадянські країни, Європу, Близький Схід, Північну Америку, Океанію і Південну Америку.
Джерело: https://www.usnews.com/news/best-countries/overall-full-list