Канадський спосіб життя
Canada Application Group Corp.
Задать вопросПолучите руководство как уехать в Канаду
Стоимость 120$ СЕЙЧАС БЕСПЛАТНО!
Фактично всі канадці (за винятком аборигенів) іммігранти або їхні нащадки. Крім представників британської, американської та французької культур,
Я (тепер) канадець (I Am (now) Canadian)
в Канаді проживають великі громади вихідців з Китаю, східної Індії, Кореї, Італії, Африки та Близького Сходу.
Я канадець — справжня висадка на Місяць (I Am Canadian — The Real Moon Landing)
Всі канадці із задоволенням відзначають свята, «привезені» з усього світу, складаючи, таким чином, культурну мозаїку країни. Тут святкують китайський Новий рік, в червні у Ванкувері проходить фестиваль човнів-драконів. Монреаль насолоджується міжнародним Карибським фестивалем, а Калгарі вітає гостей африканського фестивалю. У Торонто, найбільшому місті країни, проходять культурні події, присвячені практично кожній національності світу, наприклад, свято-грецька кухня та культура.
Багато канадців захоплюються гірськолижним спортом і сноубордингом, але ці види відпочинку особливо популярні в Британській Колумбії і Квебеку, бо на території цих провінцій жителі вільні вибирати: гір тут предостатньо. Якщо ж лижі не ваша стезя, то санки і ковзани точно вас порадують.
Я канадець (I am Canadian)
Канадці люблять паби, куди ходять з друзями та сім’ями, щоб смачно поїсти і випити, люблять нічні клуби, де танцюють ночі безперервно, слухають будь-яку музику від реггі до року, джазу, кантрі і танцювальної музики, із задоволенням грають у боулінг та більярд. На території кампусів багатьох коледжів і університетів функціонують власні паби, де збираються студенти для знайомства і спілкування. Ну, і практично всі канадці люблять попити кави і поговорити з друзями в затишних кав’ярнях.
Національний характер:
Канадці, як і жителі будь-якої країни, можуть сильно відрізнятися один від одного. Важливими чинниками, що впливають на манеру спілкування, є етнічне походження і місце проживання людини.
Canadian Nature Festival 2008
Проте в цілому канадці очікують від свого співрозмовника поваги щодо свого особистого простору і приватної власності. Зазвичай канадці розмовляють з іншими людьми на відстані витягнутої руки. Вони ретельно оберігають свій особистий простір, особливо, спілкуючись з малознайомими людьми.
Під час спілкування не обов’язково постійно дивитися співрозмовнику в очі, однак, якщо ви постійно відводите очі, то це може розцінюватися як знак вашої нечесності або можливу небезпеку.
Знаками неповаги до співрозмовника вважаються неохайність, звичка жувати з відкритим ротом і ін. Тобто канадці, як і скрізь у світі, дотримуються загальноприйнятих правил етикету і хочуть бачити те ж саме з боку іноземців.
Канадці зазвичай вітаються за руку з чоловіками і жінками, особливо на публічних заходах або під час ділових зустрічей. У деяких випадках, особливо близькі друзі (чоловіки і жінки) у франкомовних регіонах при зустрічі цілують один одного в щоки. В англомовних регіонах Канади хороші друзі обіймаються при зустрічі. Зазвичай під час спілкування чоловіка і жінки не виходять за рамки рукостискання, якщо тільки у них не близькі або сімейні стосунки.
Багато канадців вважають, що розмахування руками під час розмови є відволікаючим або навіть дратівливим чинником, деяким це навіть здається страшним. Тим не менш, вони спокійно ставляться до більш активної жестикуляції людей з інших країн.
Канадцям не подобається агресивна поведінка або водіння, вони не терплять гучних криків або занадто відвертого прояву почуттів у відношенні своїх коханих. Англомовні канадці відчувають себе некомфортно, якщо хтось (особливо малознайомий) під час спілкування виявляє щодо них сильні позитивні або негативні емоції. Однак у Квебеку або в багатьох іммігрантських спільнотах вираз подібних емоцій може бути більш вільним.
Канадці прагнуть бути політкоректними і справедливими, проте можливі варіації в залежності від регіону і вашої компанії. Незважаючи на блакитну мрію канадців про толерантне суспільство, більш соціально орієнтованому, ніж США, вам слід обережно підходити до дискусій про соціальні класи, расової чи інший дискримінації, а також про медичне обслуговування в країні.
Для більшості канадців хвилюючою темою для обговорення є регіоналізм. Канадці, які проживають в центральній частині країни, вважають себе «головними», а жителі узбережжя часто не згодні з подібною точкою зору і вказують на свої особливості. Схожа позиція властива жителям Торонто, крім того, між містами можуть існувати значні культурні відмінності.
Ставлення Канадців до своєї природи.
Країна, яка береже свою природу і тим самим виховує підростаюче покоління в традиціях любові до свого будинку і держави, однозначно має право на майбутнє. На сьогоднішній день Канада вважається Меккою мисливського світу, але при цьому вона має найсильнішу структуру охорони та захисту природи. Кожна провінція має свій звід законів і правил полювання. Їх порушення суворо карається законом. Існують центри підготовки мисливців і вивчення правильного ведення полювання. Бажаючі стати на шлях мисливця проходять курси і складають іспити на дозвіл мисливця.
Захисту навколишнього середовища так само приділяється особлива увага з боку уряду Канади. Ще в 1993р. уряд Канади затвердив основні напрями федерального регулювання виробництва і обігу біотехнологічної продукції. В якості головної мети була заявлена гарантія безпеки для здоров’я людини і стану навколишнього середовища. Види регульованої і контрольованої продукції: продовольство, лікарські препарати, косметика (Food and Drugs Act); біопрепарати по боротьбі з шкідниками рослин (закон з контролю за використанням пестицидів (Pest Control Products Act); добавки в добрива (закон про добрива (Fertilizers Act), закон про здоров’я тварин (Health of Animals Act); рослини (закон про захист навколишнього середовища (Canadian Environmental Protection Act).
Таким чином, Канада продовжує зберігати і берегти природу та її необмежені можливості.
Skype:
Viber:
Тел:+1 647 328 3322