Програма біженства в Канаду
Canada Application Group Corp.
Задать вопросПолучите руководство как уехать в Канаду
Стоимость 120$ СЕЙЧАС БЕСПЛАТНО!
Канада підтримує Женевську конвенцію і приймає біженців. Біженцем є будь-яка особа, яка переслідується за расовими, етнічними, релігійними, цивільними, соціальними чи політичними мотивами (членство в певних організаціях) і знаходиться за межами країни свого постійного проживання і не може в силу певних обставин повернутися, і скористатися захистом цієї країни. При наявності ситуації, коли людина не може повернутися в рідну країну через обгрунтовані побоювання стати жертвою переслідувань, він може подати заяву на отримання статусу постійного жителя в Канаді на гуманітарних підставах.
Якщо заявник відповідає статусу біженця, він повинен звернутися до імміграційної влади Канади (CIC) і повідомити їм про свій намір просити біженство. Заявник отримає кілька анкет, які він повинен заповнити. В анкетах містяться питання, від відповідей на які залежить подальша доля заявника. Потім заявника викличуть на інтерв’ю з імміграційним офіцером, який на підставі годинної бесіди із заявником винесе рішення про те, чи має дана людина право заявити на статус біженця.
Оцінити свої шанси на імміграцію в Канаду
Приблизно через місяць після попереднього інтерв’ю заявник зобов’язаний підготувати та подати до органів імміграції персональну інформаційну форму і всі можливі документи і матеріали, що підтверджують показання заявника.Через кілька місяців після подачі ПІФу заявника запрошують на слухання. Основною метою слухання є визначення відповідності обставин, викладених заявником у проханні про статус біженця, вимогам Закону про імміграцію та положенням про біженців (згідно Конвенції 1951р.), а також їх відповідність істині.
У разі успішного проходження слухання заявник, визнаний біженцем, може відразу ж звертатися з проханням про надання йому статусу постійного жителя Канади. На цьому етапі відбувається перевірка благонадійності біженця (на відсутність кримінального минулого і зв’язків з розвідслужбами) і відповідності медичним вимогам, після чого виноситься остаточне рішення про видачу біженцю і членам його сім’ї канадської імміграційної візи.
Статус біженця ділиться на декілька категорій:
Convention Refugees — особи, які переслідується за расовими, етнічними, релігійними, цивільним, соціальними чи політичними мотивами (членство в певних організаціях).
Person in need of protection — право подати прохання за програмою ‘Ризик повернення’ володіють всі категорії заявників, які перебувають на території Канади, крім:
— осіб, які отримали статус біженця в Канаді;
— осіб, які отримали статус біженця в третій країні;
— осіб, які повторно подали заяву на статус біженця менш, ніж через 6 місяців після відкликання прохання про біженство, отримання відмови у прийнятті прохання про біженство або відмови на слуханні;
— осіб, які отримали відмову за програмою ‘Біженство’ після проживання в третій «безпечній» країні.
Угода з США (Safe Third Country Agreement):
Між США і Канадою існує угода Safe Third Country Agreement, згідно з якою заявник не має права подавати прохання за програмою «Біженство» в Канаді, якщо до цього він отримав відмову по цій програмі в США. Виняток становлять люди, які перебувають у шлюбі з канадськими громадянами.
Skype:
Viber:
Тел:+1 647 328 3322