Імміграція в сільські райони Канади. Rural and Northern Immigration Pilot.
Імміграція в сільські райони Канади. Rural and Northern Immigration Pilot.
Добрий день — ми вітаємо всіх після завершення літнього відпочинку, канікул та відпусток!
Всі урядові організації та установи відновили свою роботу в повному режимі, й найближчим часом можна очікувати додаткову інформацію про пілотний проект Віддалених та Північних регіонів — Rural and Northern Immigration Pilot, зокрема — як звертатись за підтримкою до урядових служб цих регіонів.
Списки регіонів, що беруть участь, як і вимоги до кандидатів цього пілотного проекту, були опубліковані раніше, і нагадуємо, що крім рекомендаційного листа про підтримку від уряду відповідного регіону, необхідно відповідати й іншим критеріям, а саме:
продемонструвати свою зацікавленість на поселення в тому чи іншому віддаленому регіоні;
мати достатні кошти на те щоб утримувати себе і сім’ю по прибуттю в Канаду;
підтвердити мінімально необхідний рівень освіти, надавши відповідний звіт — ECA репорт;
відповідати мінімальним вимогам по мові;
отримати запрошення від канадського роботодавця з постійним працевлаштуванням на повний робочий день;
підтвердити досвід роботи за фахом, на який є запрошення на роботу — тобто, наявний досвід роботи повинен підтверджувати, що кандидат володіє навичками і може виконувати посадові обов’язки за фахом, на який він отримує запрошення на роботу.
При цьому до уваги братиметься лише трудовий досвід не менше 1 року (чи 1560 годин) за останні 3 роки, при оплачуваній роботі на повну ставку. Особливо хочемо підкреслити, що приватна підприємницька діяльність (ПП, ІП), як і волонтерська діяльність, та неоплачувані стажування, НЕ будуть враховуватися при розгляді робочого досвіду.
Відносно вимог по мові, вони будуть більш «job specific», тобто зорієнтовані на можливість безперешкодно виконувати посадові обов’язки.
Так, якщо запрошення від роботодавця отримано на роботу за НОКом (National Occupation Code або Класифікатор професій в Канаді) в категорії 0 (нуль) або А — то знання мови потрібне на рівні CLB 6, для категорії В — CLB 5, і для С і D — це CLB 4.
З англійської необхідно уточнити еквівалент в балах IELTS або CELPIP, для франкомовних приймаються результати тестів TEF, TEF Canada.
Бажаємо успіхів усім хто має намір проходити імміграцію за цим пілотним проектом. І, якщо у Вас виникають питання та/або необхідна допомога в підготовці документів на імміграцію чи консультація звертайтеся в компанію Canadian Application Group.
Слідкуйте за наступними випусками. Всього доброго та до нових зустрічей.